Online pre vás

Pre rodičov, otcov, mamy a deti

OTEC A DCÉRA ONLINE kurz

Vytvorili sme jedinečné a transformačné modely podpory vzťahov medzi otcami a dcérami s cieľom poskytnúť schopnosti a zručnosti porozumieť svetu dcéry a vedieť, ako komunikovať, riešiť konflikty, ako pristupovať k jej ženskosti aj divokosti, ako uvidieť jej dary a talenty a hlavne ako ju podporiť na jej ceste k sebavedomej dospelej žene. A ako aj podporiť a vyživiť sám seba a cítiť sa v úlohe otca dobre.

Čaká vás 6 týždňov plných praktických tipov a aktivít obsahujúcich funkčné rady na prevedenie teórie do praxe, rozhovorov, inštruktážnych videí, podporná fb skupina a mnoho ďalšieho.

MAMA A SYN ONLINE KURZ

Vytvorili sme jedinečné a transformačné modely podpory vzťahov medzi matkami a synmi s cieľom poskytnúť schopnosti a zručnosti porozumieť svetu syna a vedieť, ako komunikovať, riešiť konflikty, ako pristupovať k jeho divokosti, ako uvidieť jeho dary a talenty a hlavne ako ho podporiť na jeho ceste k dospelosti. A ako aj podporiť a vyživiť samu seba a cítiť sa v úlohe matky a ženy dobre.

Čaká vás 6 týždňov plných praktických tipov a aktivít obsahujúcich funkčné rady na prevedenie teórie do praxe, rozhovorov, inštruktážnych videí, podporná fb skupina a mnoho ďalšieho.

CESTA SYNA
základný ONLINE kurz ZDARMA

V tomto  unikátnom programe sa zaoberáme princípmi výchovy chlapcov od počatia po dospelosť a riešime rôzne témy, skúšky a životné úlohy jednotlivých období a mnoho ďalšieho.

Čakajú vás 3 moduly k priblíženiu mužského sveta, takmer 5 hodín hodnotných informácií a zručností a podpora vo verejnej fb skupine. Kurz ponúkame ako DAR pre vás.

KVÍZ – vzťah mamy a syna

Pripravujeme pre vás kvíz, ktorý vás podporí v tom, že môžete ľahko vyhodnotiť akú úroveň má váš vzťah so synom a či je tam potenciál na zlepšenie vášho vzťahu v rôznych oblastiach. 

POVEDALI O NÁS

„Táto akcia otcov so synmi ma totálne prekvapila. Keď som si to premietal neskôr, tak som zistil, že to čo sme tam zažili spolu, ja a René a spolu s ďalšími chlapmi sa nedá porovnávať s ničím, čo som doteraz absolvoval. A ja mám za sebou veci, ku ktorým sa bežný smrteľník ani nepriblíži. Odvtedy sa snažím so synmi, s ich matkami jednať inak a premietam si veci odtiaľ do života. Strašne rýchlo sa ale v tomto zhone na to zabúda. Preto chcem ísť ďalej v týchto stretnutiach, aby som si to obnovoval a posúval sa ďalej“

JUDr. Jozef Krajča

Díky víkendu Od dívky k ženě se nám s mou 12 letou dcerou velmi zlepšil osobní vztah. Jsem za to velmi vděčná. Verunka září a občas se přijde ke mně přitulit. Je nejstarší ze tří našich dětí a s narozením mladšího sourozence jsem na ni měla mnohem míň času a nedařilo se mi mít k ní hlubší vztah. Dlouho jsem po tom toužila a bylo mi to hluboce líto. Tak jsme společně vyrazily na víkendový pobyt. Bylo moc příjemné spolu strávit čas v kruhu dalších žen a jejich dcer. Bylo vytvořeno velmi milé a bezpečné zázemí pro hlubší komunikaci, prožitky a otevřenost. Za to velice děkuji. Na podobnou akci se rády zase vydáme.

Blanka a Verunka, Písek

Děkuji za nádherný víkend, který jsem díky vám mohla se svojí dcerou prožít. Jak popsat něco, pro co se jen těžko nacházejí slova: zastavení se, absolutní zklidnění, spočinutí, souznění, radost, hravost, moudrost, nové poznání, uvědomění si důležitosti sdílení v kruzích žen a pobývání v ženské energii… Nejvýstižněji to shrnula Janička otázkou: „Mami pojedeme znovu? Já bych moc chtěla…“ Přála bych všem maminkám a jejich dcerám, aby mohly spolu zažít něco tak neobyčejného a mimořádného…. S radostí uvítáme další podobné víkendy! Děkujeme. 🌹 

Jana a Janička, Praha

„Prechodový rituál otcov a synov s Jozefom zmenil život môjho syna, zmenil môj život a po čase môžem s istotou povedať, že ovplyvnil aj životy ostatných členov mojej rodiny. Syn si dobre uvedomil moc nad sebou samým a ja som ho začal vidieť úplne inak. V spoločnosti ostatných otcov a synov sme cítili nesmiernu súdržnosť, energiu, prijatie a podporu. Som presvedčený, že všetci moji synovia to potrebujú prežiť. Všetci synovia to potrebujú prežiť.“

Michal Poliak, Prievidza

.