Online pre vás

Pre rodičov, otcov, mamy a deti

OTEC A DCÉRA ONLINE kurz

Vytvorili sme jedinečné a transformačné modely podpory vzťahov medzi otcami a dcérami s cieľom poskytnúť schopnosti a zručnosti porozumieť svetu dcéry a vedieť, ako komunikovať, riešiť konflikty, ako pristupovať k jej ženskosti aj divokosti, ako uvidieť jej dary a talenty a hlavne ako ju podporiť na jej ceste k sebavedomej dospelej žene. A ako aj podporiť a vyživiť sám seba a cítiť sa v úlohe otca dobre.

Čaká vás 6 týždňov plných praktických tipov a aktivít obsahujúcich funkčné rady na prevedenie teórie do praxe, rozhovorov, inštruktážnych videí, podporná fb skupina a mnoho ďalšieho.

MAMA A SYN ONLINE KURZ

Vytvorili sme jedinečné a transformačné modely podpory vzťahov medzi matkami a synmi s cieľom poskytnúť schopnosti a zručnosti porozumieť svetu syna a vedieť, ako komunikovať, riešiť konflikty, ako pristupovať k jeho divokosti, ako uvidieť jeho dary a talenty a hlavne ako ho podporiť na jeho ceste k dospelosti. A ako aj podporiť a vyživiť samu seba a cítiť sa v úlohe matky a ženy dobre.

Čaká vás 6 týždňov plných praktických tipov a aktivít obsahujúcich funkčné rady na prevedenie teórie do praxe, rozhovorov, inštruktážnych videí, podporná fb skupina a mnoho ďalšieho.

CESTA SYNA
základný ONLINE kurz ZDARMA

V tomto  unikátnom programe sa zaoberáme princípmi výchovy chlapcov od počatia po dospelosť a riešime rôzne témy, skúšky a životné úlohy jednotlivých období a mnoho ďalšieho.

Čakajú vás 3 moduly k priblíženiu mužského sveta, takmer 5 hodín hodnotných informácií a zručností a podpora vo verejnej fb skupine. Kurz ponúkame ako DAR pre vás.

POVEDALI O NÁS

Děkuji moc za tento kurz Katy Sacharí Juřenčáková, Jozef Mihališin, také všem ženám. Kurz vnáší do mého života lehkost, alespoň to tak vnímám poslední dny. S laskavostí a důvěrou je to snazší než se strachem a obavami, a ikdyž přijdou, snáze je dokáži zastavit, zamyslet se proč přišly, nechat je a napojit se opět na důvěru, víru.

Jana

Ahojte Katy a Jozef, obsahy jednotlivých týždňov sú veľmi zaujímavé a „výživné“. Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať, že môžem byť súčasťou tohto kurzu. Robíte nesmierne dôležitú prácu.

Danka

Děkuji, že jsem se díky praktickým cvičením mohl dozvědět, kde se s dcerou potkáváme a kde se rozcházíme a mám naději, že si k sobě budeme blíž a blíž.

Štěpán

Vďaka online kurzu dávam vysokú prioritu vzťahu s mojou dcérou. List, ktorý som jej poslal nás k sebe priblížil. Prechádzať kurzom mi dáva veľmi veľa. Oslovila ma téma hranice a dohody, uvedomil som si, že som chcel byť dobrý otec a teraz vďaka kurzu nachádzam nástroje ako hranice nastavovať zdravo.

Richard

Milá Katy a Milý Jozef, děkuji za opravdu krásný a podnětný kurz. Je povzbuzující, uvědomuji si kolik jsem toho mohla (měla) dělat jinak, a současně cítím, že to půjde napravit.

Alžběta

Manželka mi poďakovala, že som prevzal mnoho kompetencií do svojich rúk. Znovu a znovu sa vraciam k videám a úlohám ohľadom nastavovania dohôd a učím sa tejto novej kompetencii. Už viem oveľa viac, aká je moja úloha v rodine. Cítim sa viac sevedome v úlohách otca a snažím sa všetko, čo som sa dozvedel aplikovať. Dakujem

Robert