MAMA A SYN

6-TÝŽDŇOVÝ ONLINE KURZ

ČO VŠETKO SA V KURZE NAUČÍŠ?

Pozri na video

6 MODULOV K NOVEJ DYNAMIKE VZŤAHU SO SYNOM

Podpora počas kurzu v privátnej FB skupine

*

Členstvo v kurze na 52 týždňov

*

Prechádzať kurz môžeš začať hneď

*

14-denná garancia vrátenia peňazí

*

Veľa návodov ako previesť teóriu do praxe

*

Videá, pracovné zošity a mp3 k dispozícii

*

Inšpiratívne videá zo sveta a mnoho ďalšieho …

 • získaš efektívne nástroje na komunikáciu
 • dostaneš funkčné návody na riešenie konfliktov
 • dozvieš sa ako ostať ženou v mužskom svete
 • podporíš syna na ceste k mužovi
 • dozvieš sa, čo robí chlapca chlapcom a muža mužom
 • získaš tipy čo robiť, keď otec nieje nablízku
 • dozvieš sa ako láskavo no dôsledne nastavovať hranice a tvoriť dohody a čo robiť, keď ich syn nedodržiava
 •  získaš inšpiráciu čo robiť, ak ťa syn nevníma
 • dozvieš sa, kto sa ti narodil v mužskom tele
 • naučíš sa techniky na obnovenie dôvery
 • čaká ťa téma intimita chlapcov z pohľadu mamy
 • dozvieš sa, ako podporiť syna v dospievaní
 • súčasťou je tiež meditácia na svetlo-potenciál syna
 • spoznáš jazyk lásky tvojho syna
 • dozvieš sa ako môžeš pristúpiťk téme syn a technológie

ČAKÁ ŤA PLNO ZAUJÍMAVÝCH ROZHOVOROV S INŠPIRATÍVNYMI OSOBNOSŤAMI, KTORÉ SA VENUJÚ TÉME MAMA A SYN A CHCÚ TI ODOVZDAŤ KUS SVOJICH VEDOMOSTÍ A SKÚSENOSTÍ, ABY SI MOHLA ZLEPŠOVAŤ SVOJE VZŤAHY.

Týka sa to aj teba?

 • chceš vedieť ako mama podporíš syna na ceste k mužovi?
 • chceš svojmu synovi a jeho svetu viac porozumieť?
 • chceš vedieť, prečo ťa syn nevníma?
 • chceš mať so synom vzťah plný dôvery?
 • chceš vedieť, prečo ťa syn neposlúcha?
 • pýtaš sa, ako ostať ženou v mužskom svete?
 • chceš, aby trávil menej času na mobile?

Pokiaľ tvojou odpoveďou je áno, si tu správne

Sprevádzať ťa budeme my

Jozef Mihališin - Cesta rodiny

Jozef MIHALIŠIN

Slovensko

Tvorca projektu Cesta Rodiny

Kateřina Juřenčáková - Cesta rodiny

Katy JUŘENČÁKOVÁ

Česká Republika

Tvorkyňa projektu Cesta Rodiny

ĎAKUJEME ZA VAŠE MILÁ SLOVÁ

Odkaz na výživných 15 minút s Patricií Pavlovskou, s bývalou účastníčkou programu MAMA A SYN o tom, čo jej program vzal, čo jej dal …

Děkuji moc za tento kurz Katy Sacharí Juřenčáková, Jozef Mihališin, také všem ženám. Kurz vnáší do mého života lehkost, alespoň to tak vnímám poslední dny. S laskavostí a důvěrou je to snazší než se strachem a obavami, a ikdyž přijdou, snáze je dokáži zastavit, zamyslet se proč přišly, nechat je a napojit se opět na důvěru, víru.

Jana

Ahojte Katy a Jozef, obsahy jednotlivých týždňov sú veľmi zaujímavé a „výživné“. Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať, že môžem byť súčasťou tohto kurzu. Robíte nesmierne dôležitú prácu.

Danka

Děkuji, že jsem se díky praktickým cvičením mohl dozvědět, kde se s dcerou potkáváme a kde se rozcházíme a mám naději, že si k sobě budeme blíž a blíž.

Štěpán

Vďaka online kurzu dávam vysokú prioritu vzťahu s mojou dcérou. List, ktorý som jej poslal nás k sebe priblížil. Prechádzať kurzom mi dáva veľmi veľa. Oslovila ma téma hranice a dohody, uvedomil som si, že som chcel byť dobrý otec a teraz vďaka kurzu nachádzam nástroje ako hranice nastavovať zdravo.

Richard

Milá Katy a Milý Jozef, děkuji za opravdu krásný a podnětný kurz. Je povzbuzující, uvědomuji si kolik jsem toho mohla (měla) dělat jinak, a současně cítím, že to půjde napravit

Alžběta

Manželka mi poďakovala, že som prevzal mnoho kompetencií do svojich rúk. Znovu a znovu sa vraciam k videám a úlohám ohľadom nastavovania dohôd a učím sa tejto novej kompetencii. Už viem oveľa viac, aká je moja úloha v rodine. Cítim sa viac sevedome v úlohách otca a snažím sa všetko, čo som sa dozvedel aplikovať. Dakujem

Robert

NAJČASTĚJŠIE OTÁZKY

Je kurz vhodný pre každý vek syna?

Kurz je zameraný prioritne na vzťah matky a syna, ktorý je vo vo veku od 3 rokov, ale každá mamička si v ňom nájde mnoho prínosného a inšpiratívneho. Dokonca je vhodný aj pre maminky, ktoré ešte syna nemajú, ako skvelá príprava – píšu nám ženy, že by boli šťastné, keby všetko, čo sa v ňom dozvěděli, vedeli už pred narodením syna.

Môžem si kurz kúpiť na splátky?

Áno, úhrada za pokročilý kurz je možná v jednej úhrade alebo v dvoch splátkach – pre splátky nás kontaktujte.

Je prístup do kurzu časovo obmedzený?

Prístup do pokročilého kurzu je k dispozícii na 1 rok od zahájenia = zakúpenia kurzu.

Môžem požiadať o vrátenie kurzovného?

Áno, ak zistíte, že vám kurz nič nedáva, je možné do 14 dní od nákupu kurzu požiadať o vrátenie kurzovného a my vám vaše peniaze vrátime.

ČO NA TEBA ČAKÁ V ONLINE KURZE MAMA A SYN?

KTO SA TI NARODIL?

Vidíš, že tvojho syna nič nebaví a je apatický? Chceš, aby tvoj syn sa venoval nejakým koníčkom a hýbal sa, no on radšej sedí celý čas pred počítačom alebo s mobilom? Je pre tvojho syna ťažké dokončovať začaté veci? Odvráva ti tvoj syn a musíš všetko viackrát opakovať? Máš dojem, že tvoj syn je málo mužský? Pozrieme sa detailne na túto tému z pohľadu starých egypťanov, kto sa ti vlastne narodil?

KEĎ OTEC NIEJE NABLÍZKU

Vnímaš, že by tvojmu synovi prospelo, keby trávil čas v prítomnosti inšpirujúceho muža. Čo robiť, ak v blízkosti nieje otec, dedo ani iný blízky muž? Možno si single mama, možno muž trávi dni v práci, možno otec nemá o výchovu syna záujem. Dozvieš sa, aké máš možnosti ako matka uviesť svojho syna do sveta mužov.

MUŽSKÁ INTIMITA Z POHĽADU MAMY

Máš po boku syna a pýtaš sa, ako ho ako matka, obzvlášť ak si single mama, viesť aj pri témach, o ktorých sa bežne nehovorí? Polúcia, erekcia, orgazmus, panictvo, panenstvo, masturbácia, pornografia,  zodpovednosť muža, tehotenstvo, potrat, dievčatá, materstvo, otcovstvo, rozdiel medzi intimitou a sexualitou atď sú len niektoré z pojmov, ktoré vašich synov zaujímajú a je dobré im porozumieť aj z pohľadu maminy.

OBNOV DôVERU SYNA K TEBE

Mnohé maminy si želajú mať krásny a dôverný vzťah so svojim synom. Nie každému sa to ale podarí. Mnohí rodičia dôveru svojich synov počas života strácajú a v puberte je to vidieť najmarkantnejšie. Dozvieš sa, čím a ako konkrétne mnohí z nás strácame dôveru svojich synov. Zároveň si prejdeme detailne rôzne možnosti, ako obnoviť dôveru medzi synom a mamou.

AKO A PREČO DÁVAŤ NAJPRV SEBE

Mnohé maminy sa idú rozdať pre svoje deti. Dávajú zo seba mnoho, no obzvlášť synovia im za to nie sú vďační. Maminy sa cítia na konci dňa unavene a nevidené. Ako ale dávať, keď sama už nemám z čoho? Pozrieme sa, ako a prečo dávať najprv sebe, aby sme mohli dávať druhým. Pozrieme sa na napĺňanie potreby ako objaviť a žiť svoje vlastné zdroje

CHLAPEC VS. MUŽ

Ak sa niekam chceme dostať, potrebujeme vedieť cieľ, kam chcem ísť. Preto sa pozrieme na to, čím sa vyznačuje detská a chlapčenská psychika a ako sa líši od zrelej mužskej psychiky. Telesná zrelosť muža ešte nieje zárukou psychickej zrelosti.  Dozvieš sa, aké zručnosti a postoje si chlapec, mladý muž potrebuje osvojiť, aby dozrel aj mentálne a stal sa z neho Muž.

DARY A TALENTY TVOJHO SYNA

Často je pre nás ľahšie vidieť to, kde náš syn zlyháva, neplní si povinnosti alebo robí chyby. Často je pre nás ľahšie dávať synovi príkazy, zákazy, povedly. Už menej sa nám darí vidieť a hlavne oceniť jeho silné stránky, jeho dary a talenty a podporiť ho v tom. Nie pomôcť mu, ale podporiť ho. 

SOM NEVLASTNÁ MAMA

Mnoho manželstiev sa rozpadlo a mnoho vzťahov časom je zošívaných. Nielen muž má po boku novú ženu ale i deti majú nevlastnú mamu. Ako si nájsť cestu k nevlastnému synovi, ako sa stať inšpiratívnou nevlastnou mamou. Je to vôbec možné? Aké výzvy takýto vzťah prináša?

PRECHODOVÁ CEREMÓNIA

Samotný prechodový rituál z vášho syna muža neurobí. No v kombinácii s tým, čo potrebuje sa stať medzi mamou a synom pred rituálom a hlavne, čo sa potrebuje udiať po návrate z ceremónie domov, je veľká nádej, že sa vášmu synovi bude ľahšie a sebavedomejšie vstupovať do mužského zrelého sveta

OSTAŇ ŽENOU V MUŽSKOM SVETE

Je občas výzvou byť nežnou ženou a láskavou mamou, keď je okolo tlak na výkon, doma je potrebné nastavovať hranice, v práci je mnoho projektov, deti potrebujú mať hotové úlohy a byť včas v škole. Je to vôbec možné a reálne byť láskavou? Čo ako žena potrebuješ aby si to mohla zažívať

AKO NA KONFLIKTY SO SYNOM

Rozhovor so synom vyžaduje niekedy nadľudský výkon. Opakuješ všetko viackrát, reakcia je v lepšom prípade vlažná a často žiadna. Pozrieme sa na konflikty, ako ich riešiť, ako hovoriť, aby vám syn načúval, ako byť láskavá no dôsledná a ako prestať opakovať všetko viackrát.