O NÁS

Jozef a Ivanka

Katy a Pavel

Veronika

Náš príbeh

Katy, Pavel, Ivanka a Jozef … Potkali jsme se na hrách pro rodiny, které Josef pořádal v ČR. Brzy jsme zjistili, že máme mnoho společného. Spojuje nás zájem o seberozvoj a předávání zkušeností a inspirace druhých. Vnímáme, že mnoho nezdravých vzorců chování vzniká v období našeho dětství a dospívání, proto jsme se rozhodli podpořit rodiče, děti a dospívající, aby cesta, kterou spolu kráčí byla hravá a radostná.

Sami jsme partněři a rodiče našim dětem. Hledáme cesty jak žít spokojený a naplněný život a jak využít dary, které nám byly svěřeny.

Chceme společně vytvářet prostor, ať už online nebo naživo, kde budeme nacházet povzbuzení, pochopení, sdílení a inspiraci.

 

 

Naše hodnoty & čomu veríme

Autenticita

Nehrajeme si na to, že jsme dokonalí. Všichni jsme na cestě a děláme chyby. Ale po každém pádu zase vztaneme a zkusíme to znovu a třeba i lépe. V tom chceme podpořit i vás.

Zkušenost

Už několik let se věnujeme rodičům a dětem a tvorbě seberozvojových programů. To co předáváme, s tím máme i zkušenost.

Hloubka

Nebaví nás zůstávat na povrchu. Láká nás jít do hloubky vztahů i života. A tento pohled rádi zprostředkujeme i vám.

Katy a Pavel Juřenčákovi

Jsme manželé a partneři, jsme spolu víc než 20 let, vychováváme spolu 3 naše dospívající děti. Spolutvoříme semináře a workhopy pro páry, jsme tvůrci a provozovatelé komunitního prostoru Čarokrásná chaloupka u Babky.

Katy je máma, partnerka a lektorka seminářů pro dospělé i děti. Tvůrkyně projektu Přirozená antikoncepce. Pořádá workshopy a přednášky na téma vědomá plodnost, partnersví, sexualita, výchova dospívajících, programy pro rodiče a dospívající, přednáší na školách v projektu Zdravé dospívání, je certifikovanou poradkyní přirozeného plánování rodičovství.

www.prirozenaantikoncepce.cz a www.zenaluna.cz

Pavel je táta, partner, pracuje ve vedení národní firmy, je nadšený sportovec a má rád zdravý selský rozum. S Katy spolu tvoří programy na téma vědomé partnerství a milování, poutě pro partnery a víkendové programy pro rodiče a děti.

Jozef a Ivanka

Žijeme ako rodina spolu na Slovensku. Ja Jozef som bol pracovne zodpovedný za krajiny v polovici sveta, kde som mal možnosť popri práci sa učiť a stretávať od starších a múdrejších ľuďí v každej krajine. Počas 15tich rokoch života v zahraničí i doma na vysokých pozíciách v korporátnych firmách ale i pri práci s rodinami som videl, že je výzvou pre ľudí robiť rozhodnutia, dovoliť si robiť chyby, prevziať zodpovednosť za svoje činy, komunikovať a doťahovať veci do konca. To bolo dôvodom, že som začal prinášať nové zručnosti do vlastného pracovného tímu i rodiny.

Dnes spolu tvoríme letné pobyty pre rodiny, víkendy pre mamy a synov i team-spirit-buildingové udalosti pre firmy.

Ja vediem projekty ako napr. 13-týždňový iniciačný online program CESTA HRDINU a HRDINKY, pátranie po príčinách toho, čo sa nám v živote deje a zároveň mužský výcvik ZRKADLO MUŽA, prechodové ceremónie pre rodiny Z CHLAPCA MLADÝM MUŽOM a tiež 5-dňové PUTOVANIE ŽIVOTOM.

Viac je možné sa dozvedieť na www.mihalisin.com a www.journeyofhero.eu

A rozhodol som sa robiť to, čo mi robí radosť a robiť to pre dobro nielen svoje ale aj svojej milej, rodiny a môjho blízkeho okolia a sveta.

Dnes verím, že keď nám Boh posiela darček, zabalí ho do životnej výzvy. A čím väčší darček sa skrýva pod obalom, tým väčšia výzva to je.

Veronika

Jsem žena, která miluje život a ráda ho žije. Také jsem maminka devítileté Báry, kterou máme s jejím tatínkem ve velmi laskavé střídavé péči. Žiji ve stejné vesničce jako Katy s Pavlem a tak se stalo, že mě Katy oslovila, zda bych chtěla projekt „technicky“ a „marketingově“ podporovat. Jelikož je to projekt nádherný a Katy a její další práci znám a obdivuji, neváhala jsem 🙂

Profesně jsem nadšená tvůrkyně webů, prodejních stránek, baví mě stránky designovat, propojovat systémy i lidi, ale i třeba tvořit excel tabulky nebo formuláře. Když netvořím v PC, maluju, tancuju, zpívám a nebo cvičím jógu, ale úplně nejčastěji mě můžete potkat v lese, nebo kdekoliv venku v přírodě.

Starám se o technické a marketingové záležitosti: web, přístupy do online kurzů, e-mailingy, design a nastavení produktů zdarma ke stažení, komunikaci v „technických“ případech, fungování facebook skupin a částečně také o faktury a další drobnosti.

Píši z části i slovenské texty a tak prosím, kdybyste našli nějakou chybičku, dejte laskavým způsobem vědět 😉

Dokončuji projekt vedomaseznamka.cz, díky kterému věřím propojím ty, kteří propojení být mají ❤️

Prečo vznikla

CESTA RODINY

Dôvody

 • pretože mnoho synov chce byť v dospelosti úplne iných ako sú ich otcovia
 • pretože mnoho dcér chce byť v dospelosti úplne iných ako sú ich mamy
 • pretože psychická, mentálna zrelosť neprichádza automaticky so zrelosťou fyzickou
 • pretože viac ako 50% rodín sa dnes rozpadá a deti vyrastajú bez otca alebo mamy
 • pretože sa vytráca porozumenie a aktívna komunikácia v rodinách
 • pretože rodičia trávia väčšinu času v práci a deti pri mobiloch a počítačových hrách
 • pretože obzvlášť chlapci, synovia prepadajú závislostiam na počítačových hrách a pornografii
 • pretože okolo 30tky začína stúpať množstvo samovrážd mužov
 • pretože mnoho mužov uverilo, že aby dosiahol šťastie a naplnenie v živote potrebuje objaviť a naplniť len svoju vlastnú víziu
 • pretože ženy obviňujú mužov a naopak za kvalitu svojho vlastného života

Náš zámer

 • je podporiť rodiny a single rodičov pri sprevádzaní a výchove dcér a synov
 • je podporiť synov a dcéry na ich ceste k zrelosti
 • je ženám a mužom priblížiť a dať možnosť porozumieť opačným svetom
 • je priniesť praktické a funkčné zručnosti do komunikácie, konfliktov a ďalších rodinných situácií
 • je premeniť informácie na zručnosti a zmenu životných postojov
.