Naživo pre vás

Pre rodičov, otcov, mamy a deti

MAMA A SYN naživo

Vytvorili sme jedinečné a transformačné modely podpory vzťahov medzi rodičmi a deťmi s cieľom poskytnúť schopnosti a zručnosti porozumieť svetu pubertiaka a vedieť, ako komunikovať, riešiť konflikty, uvidieť jeho dary a talenty a hlavne ho podporiť na jeho ceste k dospelosti.

OTCOVIA DEŤOM

Nosnou myšlienkou pre vznik tohto pobytu otcov a detí je zväčšujúca sa priepasť medzi otcami a deťmi, ktorú vnímame v spoločnosti. Veríme, že týmto pobytom podporíme otcov pri zmenšovaní a uzdravovaní tejto “priepasti” medzi nami otcami a našimi deťmi. Zároveň ukážeme deťom, aký inšpiratívny a bohatý môže byť svet mužov.

MAMA A DCÉRA – od dívky k ženě – víkendový program

V období mezi 9 a 15 lety naše dcery postupně dospívají v ženy. Prožívají často náročné období, kdy jsou ještě děti, ale jejich tělo již začíná být ženské. Tento pobyt nám maminkám pomůže přijmout skutečnost, že se z naší holčičky stává žena a dcerám přinese podporu, že v tom nejsou samy. 

Z dieťaťa mladým mužom

Príde moment, keď sa syn potrebuje vedome priblížiť viac mužom a spoznávať ich svet. Chlapec sa potrebuje veľa naučiť, aby sa z neho stal muž. Stáva sa ním len prostredníctvom aktívneho vplyvu svojho otca a spoločenstva mužov. Dny v kruhu mužov a lesa ktoré syn bude mať v srdci do konca života.

POVEDALI O NÁS

„Táto akcia otcov so synmi ma totálne prekvapila. Keď som si to premietal neskôr, tak som zistil, že to čo sme tam zažili spolu, ja a René a spolu s ďalšími chlapmi sa nedá porovnávať s ničím, čo som doteraz absolvoval. A ja mám za sebou veci, ku ktorým sa bežný smrteľník ani nepriblíži. Odvtedy sa snažím so synmi, s ich matkami jednať inak a premietam si veci odtiaľ do života. Strašne rýchlo sa ale v tomto zhone na to zabúda. Preto chcem ísť ďalej v týchto stretnutiach, aby som si to obnovoval a posúval sa ďalej“

JUDr. Jozef Krajča

Díky víkendu Od dívky k ženě se nám s mou 12 letou dcerou velmi zlepšil osobní vztah. Jsem za to velmi vděčná. Verunka září a občas se přijde ke mně přitulit. Je nejstarší ze tří našich dětí a s narozením mladšího sourozence jsem na ni měla mnohem míň času a nedařilo se mi mít k ní hlubší vztah. Dlouho jsem po tom toužila a bylo mi to hluboce líto. Tak jsme společně vyrazily na víkendový pobyt. Bylo moc příjemné spolu strávit čas v kruhu dalších žen a jejich dcer. Bylo vytvořeno velmi milé a bezpečné zázemí pro hlubší komunikaci, prožitky a otevřenost. Za to velice děkuji. Na podobnou akci se rády zase vydáme.

Blanka a Verunka, Písek

Děkuji za nádherný víkend, který jsem díky vám mohla se svojí dcerou prožít. Jak popsat něco, pro co se jen těžko nacházejí slova: zastavení se, absolutní zklidnění, spočinutí, souznění, radost, hravost, moudrost, nové poznání, uvědomění si důležitosti sdílení v kruzích žen a pobývání v ženské energii… Nejvýstižněji to shrnula Janička otázkou: „Mami pojedeme znovu? Já bych moc chtěla…“ Přála bych všem maminkám a jejich dcerám, aby mohly spolu zažít něco tak neobyčejného a mimořádného…. S radostí uvítáme další podobné víkendy! Děkujeme. 🌹 

Jana a Janička, Praha

„Prechodový rituál otcov a synov s Jozefom zmenil život môjho syna, zmenil môj život a po čase môžem s istotou povedať, že ovplyvnil aj životy ostatných členov mojej rodiny. Syn si dobre uvedomil moc nad sebou samým a ja som ho začal vidieť úplne inak. V spoločnosti ostatných otcov a synov sme cítili nesmiernu súdržnosť, energiu, prijatie a podporu. Som presvedčený, že všetci moji synovia to potrebujú prežiť. Všetci synovia to potrebujú prežiť.“

Michal Poliak, Prievidza

.